GET INFO ABOUT COVID-19 SAFTEY GUIDELINES

Collection: BULK ORDERS

Need Larger quantities? Order your produce by the case.
75 products
  • Apple (Granny Smith-Bulk)
    Regular price
    $82.50
    Sale price
    $82.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple (Honey Crisp-Bulk)
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple (McIntosh-Bulk)
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple (Red Delicious-Bulk)
    Regular price
    $46.50
    Sale price
    $46.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Gala-Bulk)
    Regular price
    $48.00
    Sale price
    $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Artichoke (Bulk)
    Regular price
    $41.00
    Sale price
    $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus (Bulk)
    Regular price
    $47.50
    Sale price
    $47.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado (Large-Bulk)
    Regular price
    $93.50
    Sale price
    $93.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado (Small-Bulk)
    Regular price
    $33.50
    Sale price
    $33.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Spinach (Bulk)
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana (Bulk)
    Regular price
    $28.50
    Sale price
    $28.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets (Bulk)
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries (Bulk)
    Regular price
    $26.50
    Sale price
    $26.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Boston Lettuce (Bulk)
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli (Crown-Bulk)
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage (Purple-Bulk)
    Regular price
    $19.50
    Sale price
    $19.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloup (Jumbo-Bulk)
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloup (Medium-Bulk)
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots (10 lbs)
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots (Jumbo-Bulk)
    Regular price
    $26.00
    Sale price
    $26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower (Bulk)
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery (Bulk)
    Regular price
    $55.50
    Sale price
    $55.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery Root (Bulk)
    Regular price
    $27.50
    Sale price
    $27.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clementine (Spain with Leaves-Bulk)
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coriander (Bulk)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (English-Bulk)
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (Mini-Bulk)
    Regular price
    $48.00
    Sale price
    $48.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (Bulk)
    Regular price
    $52.50
    Sale price
    $52.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (Chinese-Bulk)
    Regular price
    $56.00
    Sale price
    $56.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs (XL-Bulk)
    Regular price
    $52.50
    Sale price
    $52.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Endives (Bulk)
    Regular price
    $34.50
    Sale price
    $34.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel (Bulk)
    Regular price
    $69.00
    Sale price
    $69.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
English
English